Masz ochotę na różnorodną kuchnię i nie znalazłeś pasującej Ci restauracji, w której możesz spędzić wieczór? Witamy Cię z otwartymi ramionami i smacznymi daniami w naszej restauracji Aleja 40, gdzie możesz cieszyć się smakowitą kuchnią i autentyczną atmosferą. Usiądź na zewnątrz i ciesz się ładną pogodą z przyjaciółmi i rodziną w naszym relaksującym ogródku. Nasze klimatyzowane wnętrza gwarantują przyjemną wizytę.
Doskonała restauracja z bogatą ofertą napojów

Nasza wyśmienita kuchnia oczaruje Cię swoim szerokim wyborem pysznych dań i napojów. Zaloguj się do naszej bezpłatnej sieci Wi-Fi i pozostań w kontakcie z przyjaciółmi. Kącik dla dzieci pozwoli Ci rozkoszować się posiłkiem, podczas gdy Twoje dzieci będą świetnie się bawiły.
Pomożemy Ci zaplanować Twoją prywatną imprezę

Auto można wygodnie zaparkować na naszym darmowym parkingu. Do naszej restauracji dotrzesz bez barier. Możesz również przyprowadzić swoich czworonożnych przyjaciół. Planujesz komfortowy wieczór? Po prostu dokonaj rezerwacji w naszej restauracji. Można się z nami skontaktować, dzwoniąc pod numer 58 526 07 22. U nas możesz płacić gotówką lub kartą MasterCard, kartą VISA, kartą debetową, American Express i płatnością zbliżeniową. Oczywiście, możesz również zamówić dostawę do domu lub samemu odebrać swoje zamówienie u nas. Jeśli jesteś zainteresowany naszą usługą cateringową, odezwij się do nas a my chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do świętowania prywatnych uroczystości w naszym lokalu. Skontaktuj się w tej sprawie z nami! Możesz odwiedzać nas codziennie.